• تاریخچه مجموعه:

این مجموعه از سال 1374 با نام پلاستیک مشهدی زاده فعالیت خود را در زمینه قالب‌گیری دورانی شروع کرد. پیش از آن مدیران این شرکت 25 سال تجربه فعالیت در صنعت پلاستیک و بلومولدینگ و تحقیقات در زمینه‌های نوظهور صنعت پلاستیک داشته و با تکیه بر همین تجارب در صنعت پلاستیک رویه کار خود را مبنی بر عدم پیروی از سایر همکاران و رقبا و قطع وابستگی های داخلی و خارجی قرار داده و خود به عنوان نوآور و یک شرکت پیشرو در صنعت پلاستیک می داند.

پلاستیک مشهدی زاده در ابتدای ورود به عرصه قالب‌گیری دورانی کار خود را با تولید قطعات پلاستیکی خودرو بخصوص کامیون ها شروع کرد و پس از آن تولید مخازن سمپاش را در کنار قطعات خودرو ادامه داد تا اینکه شرکت شادمان مخزن در سال 1382 در استان فارس توسط مدیران این مجموعه تاسیس گشت.

شرکت شادمان مخزن در سال 1383 تولید مخازن پلی اتیلن سه لایه را بصورت کاملا ضد جلبک شروع کرد که در آن زمان هیچ شرکتی در ایران مخازن ضد جلبک را به صورت انبوه به تولید نرسانده بود.

پس از گذشت یک سال در سال 1384 محصولی متفاوت در شرکت تولید شد که آن را نسل جدید مخازن پلی اتیلن نامیدند ونام آن محصول، مخزن فومدار بود که تولید این محصول از اواخر سال 1384 در سطح وسیع شروع شد که پس از اینکه در آزمایش های استاندارد شرکت موفقیت را همراه خود آورد،  نظر مشتریان را  جلب کرد و عمر مفید خود را به اثبات رساند.

در سال 1391 به عنوان ثبت اختراع به نام صاحبان مجموعه شرکت های شادمان در کارنامه اختراعات این مجموعه به ثبت رسید.

مجموعه شادمان از شروع فعالیت، کلیه ماشین آلات مورد نیازش را بدون هیچگونه کپی برداری و باز هم با سیاست پیشرو بودن طراحی و ساخته است که باعث ایجاد تغییرات عمده و اساسی در صنعت روتومولدینگ گردیده است وسبکی جدید در این صنعت در دنیا بنام این مجموعه رواج یافته که چندین ثبت اختراع از سال 1389 به بعد در صنعت روتومولدینگ به ثبت رسانده است.

واحد ماشین سازی شیراز درسال 1389 راه  اندازی شد که ثمره آن ساخت ماشین آلات روتومولدینگ با کیفیت بود که در کنار آن تکنیکها و روشهای منحصر بفرد را به دارندگان این ماشین آلات  ارزانی داد.

طرح توسعه این مجموعه در سال 1394 در قالب شرکت جدیدی  بنام شرکت شادمان پلیمر ایرانیان با هدف تولید مخازن پلی اتیلن یکپارچه بسیار بزرگ و تولید کامپاندها و ادتیوهای صنعت قالبگیری دورانی راه اندازی گردید.

در پایان اینگونه بیان میشود که ما همواره در مسیر نوآوری و توسعه کار خود و کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان و مصرف کنندگان تلاش میکنیم و قدم های استوار و محکم خود را ادامه میدهیم، باشد تا گامی برداریم برای اعتلای هر چه بیشتر مشتریان این مجموعه.

  • توانمندی ها

– آزمایشگاه مجهز به کلیه آزمایشات مخازن پلی اتیلن

– دارنده بزرگترین ماشین قالبگیری در جهان و قابلیت تولید بزرگترین قطعات پلیمری یکپارچه که تا کنون در صنعت لاستیک و پلاستیک تولید شده اند.

– حجم بالای تولید با توجه به چندین خط تولید که در مجموعه موجود است و تحویل سریع تعداد زیادی محصول در مدت زمان کوتاه.

– تولید انواع کامپاندهای صنعت قالبگبری دورانی.

– مخترع و تنها تولید کننده محصولات قالبگیری دورانی فومدار از ظرفیتهای بسار کوچک تا ظرفیتهای بسایر بزرگ.

– سازنده تمامی ماشین آلات صنعت قالبگیری دورانی(به قسمت ماشین سازی مراجعه شود)

– طراحی و ساخت محصولات سفارش مشتری